Zajęcia biblioteczne klas III w Bibliotece Publicznej w Chociczy

Dnia 14.09.2023r. uczniowie klasy III a wzięli udział w zajęciach bibliotecznych w Bibliotece Publicznej w Chociczy. Temat spotkania "Matematyka na zielono", którego głównym celem  było wdrażanie  dzieci do szanowania naszej planety . Uczniowie wypowiadali się na temat miejsc, gdzie należy , a gdzie nie powinno wyrzucać śmieci, jak je segregować i dlaczego. Przedstawiali również sposoby na ograniczenie produkowania śmieci oraz przykłady ekologicznych zachowań. Na zakończenie spotkania wykonali podkładki pod kubek z materiałów recyklingowych.

"Matematyka na zielono" zaciekawiła również uczniów klasy III b, którzy wzięli udział w zajęciach bibliotecznych w czwartek 21 września. Poniżej przedstawiamy fotorelację z tego wydarzenia.