Zespół Szkół im. Jana Pawła II

Imieniny: Franciszka, Kseni

Mały Samorząd Uczniowski

Dzień Taty

Serdecznie zapraszamy na występ z okazji Dnia Taty, przygotowany przez klasy I - III.

Dzień Mamy

26 maja to najpiękniejszy dzień w roku – Dzień Mamy. W tym dniu wszystkie dzieci obdarowują swoje mamy szczególnymi dowodami miłości. Zapraszamy serdecznie na część artystyczną, którą przygotowały dzieci z klas I, IIa, IIb oraz III. Oczywiście każda klasa przygotowała dla...

24 marca 2021 – XIX Przegląd Teatrów Dziecięcych

Uczniowie klasy II a wzięli udział w XIX Przeglądzie Teatrów Dziecięcych organizowanych przez GOK w Nowym Mieście nad Wartą oraz Szkołę Podstawową w Kolniczkach.

19 marca 2021 – I Szkolny Konkurs Recytatorski „ Na spotkanie z wiosną”

19 marca 2021 przywitaliśmy wiosnę pięknymi wierszami. Odbył się I Szkolny Konkurs Recytatorski „Na spotkanie z wiosną”. Z klas I – III udział wzięło 32 uczniów. Jury w każdej grupie wiekowej wybierało Mistrza Recytacji danej klasy.

8 MARCA - DZIEŃ KOBIET

Dzień Kobiet na stałe wpisał się do szkolnego kalendarza. Co roku z okazji tego sympatycznego, marcowego święta w naszej szkolepojawiają się kwiaty, wiersze, piosenki, życzenia i drobne upominki dla wszystkich kobiet.

Walentynki

Poniedziałek, 15 lutego 2021 upłynął w naszej szkole w kolorach czerwieni, atmosferze miłości i przyjaźni. A wszystko to z okazji Walentynek, które w tym roku przypadały w niedzielę.

Dzień Sekretarki

25 stycznia 2021 obchodziliśmy Dzień Sekretarki. Z najlepszymi życzeniami dla Pani Marzenki oraz Pani Patrycji przybyli przedstawiciele klas I – III. Niespodzianka się udała! Panie były bardzo mile zaskoczone

Dzień bez opakowań foliowych

23 stycznia przypada Dzień bez opakowań foliowych. My obchodziliśmy ten dzień 25 stycznia 2021.

Dzień Babci i Dziadka

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, to 21 i 22 stycznia każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto wszystkich babć i dziadków.

Ogólnopolski Konkurs SYNAPSIK MEN

W październiku 2020 r  uczniowie klas II oraz III wzięli udział w jesiennej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Synapsik MEN. Wszystkim uczestnikom poszło świetnie!

"Od dzieciaków dla bezdomnych zwierzaków" - zbiórka na rzecz schroniska w Radlinie.

Już kolejny raz w Zespole Szkół w Chociczy została przeprowadzona zbiórka na rzecz bezdomnych zwierząt ze schroniska w Radlinie, która odbyła się w dniach od 6.10.2020 do 23.10.2020.

Drzewo Niepodległości

Drzewo Niepodległości wykonane przez klasę I oraz IIa.

Dzień patrona Jana Pawła II

16 października 2020 roku odbyły się obchody Dnia Jana Pawła II oraz uroczyste nadanie sztandaru społeczności szkolnej i przedszkolnej.

Dzień Drzewa

Dnia 12 października 2020 roku klasy I – III wzięły udział w akcji „Drzewko klasy, drzewko grupy” z okazji Dnia Drzewa.