Poniedziałek, 2024-05-13

Imieniny: Agnieszki, Magdaleny

„Mój wymarzony Dzień Dziecka”

Szkolna Wystawa Prac Plastycznych on – line

z okazji Dnia Dziecka

Mój wymarzony Dzień Dziecka”

Zgodnie z regulaminem Szkolnej Wystawy Prac Plastycznych on - line zamieszczam wirtualną tablicę z fotografiami prac plastycznych, nadesłanych przez uczniów klas 1 – 3.

Wspaniałe prace nadesłali:

Emilia Ampuła (klasa I a),

Weronika Cieślak (klasa I a),

Oliwia Ciarcińska (klasa I a),

Filip Nieborak (klasa I a),

Oliwia Skubiszyńska (klasa I b),

Kinga Jarzembowska (klasa II),

Adam Komorowski (klasa II),

Wiktoria Heleniak (klasa III a).

Gratuluję Wam odwagi, że chcieliście pokazać swoje marzenia. Emilia chciałaby Dzień Dziecka spędzić w zoo. Adam i Wiktoria marzą o wizycie w cyrku. Filip wybrałby się do Energylandii, Oliwia do Wesołego Miasteczka, Kinga i Oliwia marzą o wspaniałej zabawie. Weronika chciałaby ten dzień spędzić z Nelą Małą Reporterką w dżungli. Życzę Wam, aby te marzenia się spełniły. Na zakończenie roku szkolnego 2019/2020 otrzymacie dyplomy za udział w wystawie on – line.

Aby obejrzeć wirtualną wystawę proszę kliknąć w podany linka:

Komorowska Joanna