I runda Wielkopolskiego Turnieju Orlik 2023 - Koszykówka chłopców 3x3

20 kwietnia 2023 r. odbyła się I runda Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2023- Koszykówka chłopców 3x3

Pod opieką Pani Beaty Winkler czworo zawodników naszej szkoły pojechało do Śremu na turniej piłki koszykowej 3x3. Byli to: Stanisław Borkowski, Piotr Mróz, Wiktor Świt oraz Szymon Wesołek. Chłopcy wzięli udział w turnieju 8 drużyn. W końcowej generacji zajęli 7. miejsce.  Nasi reprezentanci zagrali bardzo dobrze i walecznie.

Jak wiemy, jednym z ważnych elementów w piłce koszykowej jest wzrost zawodników. Ten właśnie element znaczenie zaważył na grze naszej drużyny. Najważniejsze, że chłopcy jako prekursorzy tej dyscypliny w naszej szkole, przetarli szlak młodszej generacji, która za rok, również może wziąć udział w tak świetnych i ciekawych zawodach.