Witaj szkoło! - czyli rozpoczęcie roku szkolnego 2022/23

1 września odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 dla klas 1-8. Uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem sztandaru i odśpiewaniem hymnu. Pan Dyrektor Roman Jeziorny powitał wszystkich zgromadzonych i życzył sukcesów w nauce.

W tym dniu odbyło się również jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego dziecka przekraczającego progi szkoły po raz pierwszy – Pasowanie na Ucznia. 24 Pierwszoklasistów, w obecności Dyrektora szkoły, Rodziców, Wychowawczyń,  Grona Pedagogicznego i pozostałych uczniów, złożyło uroczyste ślubowanie „… Ślubuję być dobrym i uczciwym, sumiennie wypełniać obowiązki …”.

Uczniowie otrzymali również dyplomy oraz upominki ufundowane przez Radę Rodziców.

Życzymy wszystkim uczniom dużo zapału w zdobywaniu wiedzy, nauczycielom satysfakcji z wykonywanej pracy, a rodzicom dobrej współpracy ze szkołą, bo tylko wspólne działania mogą przerodzić się w sukces.