Zespół Szkół im. Jana Pawła II

spchocicza@poczta.onet.pl

Niedziela, 2024-07-14

Imieniny: Kamili, Kamila

Piknik sportowy w Komorzu.

W minioną środę grupa uczniów uczęszczająca na zajęcia badmintona, spotkała się na pikniku zorganizowanym na placu zabaw w Komorzu. Oprócz zabaw rekreacyjno – sportowych i integracji grupy, piknik był okazją do podsumowania pracy całej grupy w roku szkolnym 2023/24. W organizacji pikniku i poczęstunku dla sportowców pomagały Pani Anna Niemier i Pani Patrycja Ratajczak – Linkowska – przedstawiciele Rady Rodziców naszej szkoły. Podczas tego spotkania badmintoniści złożyli na ręce Pani Ratajczajczak – Linkowskiej oraz Pani Anny Niemier podziękowania dla całej Rady Rodziców za udzielone w tym roku szkolnym wsparcie finansowe dla grupy badmintona. Sportowcy obiecali, że zakupiony sprzęt będzie przez nich dobrze wykorzystany do rozwijania sportowych talentów i pasji.

Dziękujemy także Panu Matuszakowi – Sołtysowi Komorza za udostępnienie placu zabaw na nasz sportowy piknik.