Imieniny: Marka, Wiktoryny

I etap rekrutacji do Przedszkola Publicznego w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Chociczy na rok szkolny 2021/2022

Pierwszy etap rekrutacji - zgodnie z harmonogramem postępowania rekrutacyjnego dnia 5.03.2021r. zostaje podana do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną lista kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych - w budynku przedszkola i budynku szkoły.

Rodzice dzieci nowozapisanych do przedszkola proszeni są o potwierdzenie woli przyjęcia do przedszkola (załącznik nr 7) w dniach 8.03. – 12.03.2021r. Wniosek potwierdzający wolę przyjęcia dostępny jest na stronie internetowej szkoły w zakładce Rekrutacja.

„Potwierdzenie woli” prosimy składać drogą elektroniczną (skan dokumentu) na adres spchocicza@poczta.onet.pl  bądź też osobiście w sekretariacie szkoły.

Nie ma konieczności potwierdzania przez rodziców dzieci, które kontynuują edukację przedszkolną w naszym przedszkolu.